Microneedling (mikrojehličkování) – řešení omlazení a akné

Microneedling je novou generací mezoterapie,která pomáhá s redukcí vrásek,zpevnění kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoha estetických problémů na pokožce.Aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobými účinky a spouští proces omlazení v pokožce. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky,zvyšuje pružnost kůže,zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti.Výsledekm je hladší, pevnější pleť bez vrásek a […]

Více

Ošetření na rozšířené póry

Více

Akce-ošetření akné pro studenty do 18 let

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí.Výrazným znamením i tvorba komedonů,Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem.Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled.Dochází ke zvýšené produkci mazu,tvoří se falešné cysty,které mají na vrcholcích puchýřky.Správné ošetření zajistí efektivní léčbu problému,ale pouze ve spojení s následnou péči i doma.

Více
Čištění pleti ultrazvukem

Čištění pleti ultrazvukem

Dnes máme naštěstí možnost ošetřovat pleť již od mládí a předcházet tak celé řadě problémů. Pravidelné hloubkové čištění pleti je mnohem důležitější pro stresovanou pleť v městském ovzduší. Šetrnou a přitom nesmírně intenzivní metodu představuje hloubkové čištění pleti ultrazvukem.

Více
Galvanoterapie a jonoforéza

Akne STOP program

Obličejová terapie za pomocí Galvanoterapie je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků.
Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírní tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku, zprůchodní zanesené póry, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť například po akné. Vyhlazení vrásek trvá jen pár minut a výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

Více
Chemický peeling

Chemický peeling Medik8

Jestli je vaším snem hladká, jemná a zářící pleť, trápí Vás akné? Pak se spolehněte, že díky tomuto ošetření bude Vaše pleť jako znovuzrozená.
Tato procedura je silná a zároveň bezpečná s okamžitým efektem!

Více