Ošetření akné pro studenty

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením i tvorba komedonů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří falešené cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření zajistí efektní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou domácí péči.

Více

Ošetření na rozšířené póry

Rozšířené póry mohou být strašákem pro řadu lidí. Je velmi těžké se jich zbavit a díky ním je dosažení hladké pokožky téměř nemožné. Firma Medik8 vynalezla prostředky, jak s tímto problémem bojovat

Více
Čištění pleti ultrazvukem

Čištění pleti ultrazvukem

Dnes máme naštěstí možnost ošetřovat pleť již od mládí a předcházet tak celé řadě problémů. Pravidelné hloubkové čištění pleti je mnohem důležitější pro stresovanou pleť v městském ovzduší. Šetrnou a přitom nesmírně intenzivní metodu představuje hloubkové čištění pleti ultrazvukem.

Více
Galvanoterapie a jonoforéza

Akne STOP program

Obličejová terapie za pomocí Galvanoterapie je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků.
Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírní tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku, zprůchodní zanesené póry, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť například po akné. Vyhlazení vrásek trvá jen pár minut a výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

Více