Radiofrekvenční ošetření (Lifting)

 Radiofrekvenční lifting je neinvazní technikou, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtéjí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákro Výsledky ošetření Výsledkem […]

Více

Kavitace s radiofrekvenčním přístrojem-formování postavy neinvazivním způsobem

Více

Expresní ošetření galvanickou žehličkou

Více

Omlazení přístrojem Thermage-biopolar a unilarge

Nově pro Vás přístrojové ošetření Biopolární radiofrekvence zcela nový,účinný,multifunkční přístroj na dokonalé ošetření,lifting,léčba jizev,celulitidy,dokonce i žilek a kuperózy.Tento stroj je novinkou na trhu ,využívá tepelnou energii,která působí do hlubších kožních vrstev,dále stimuluje kolagenová vlákna k tvorbě nového kolagenu a elastinu.Ošetření je vhodné pro osoby,které chtějí zlepšit svůj vzhled bez chir.zákroku.    

Více
Enzym papáji

Anti-age program WOOW efekt

Papain je účinný trávící enzym získaný z tropického ovoce papája, který v zásadě „požírá“ odumřelé kožní buňky z povrchu a zanechává pleť hladkou, jemnou a zářící! Jestli je vaším snem hladká, jemná a zářící pleť, pak se spolehněte na 8 aktivních složek v tomto jemném peelingu přírodního původu.

Více
Chemický peeling

Chemický peeling Medik8

Jestli je vaším snem hladká, jemná a zářící pleť, trápí Vás akné? Pak se spolehněte, že díky tomuto ošetření bude Vaše pleť jako znovuzrozená.
Tato procedura je silná a zároveň bezpečná s okamžitým efektem!

Více
Masáže

Masáž obličeje a dekoltu

Proč vyzkoušet kosmetickou masáž? Pracujete denně u počítače? Cítíte se unavená a je to na Vašem obličeji znát? Pokud ano tak právě pro vás je tato procedura tou pravou volbou.

Více