Radiofrekvenční ošetření (Lifting)

Radiofrekvenční lifting je neinvazní technikou, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Více

Expresní ošetření galvanickou žehličkou

Nemáte čas na klasické ošetření a přesto by jste ráda své pleti dopřála luxus? Právě pro Vás je ideální 30 minutové ošetření galvanickou žehličkou, při které stihneme Váš obličej vyčistit, hydratovat i omladit.

Více

Omlazení přístrojem Thermage – biopolar a unilarge

Multifunkční přístroj Thermage je zcela nový přístroj pro ošetření Biopolární radiofrekvencí, účinný na dokonalé ošetření, lifting, léčbu jizev, celulitidy, dokonce i žilek a kuperózy.

Více
Enzym papáji

Anti-age program WOOW efekt

Papain je účinný trávící enzym získaný z tropického ovoce papája, který v zásadě „požírá“ odumřelé kožní buňky z povrchu a zanechává pleť hladkou, jemnou a zářící! Jestli je vaším snem hladká, jemná a zářící pleť, pak se spolehněte na 8 aktivních složek v tomto jemném peelingu přírodního původu.

Více
Chemický peeling

Chemický peeling Medik8

Jestli je vaším snem hladká, jemná a zářící pleť, trápí Vás akné? Pak se spolehněte, že díky tomuto ošetření bude Vaše pleť jako znovuzrozená.
Tato procedura je silná a zároveň bezpečná s okamžitým efektem!

Více
Masáže

Masáž obličeje a dekoltu

Proč vyzkoušet kosmetickou masáž? Pracujete denně u počítače? Cítíte se unavená a je to na Vašem obličeji znát? Pokud ano tak právě pro vás je tato procedura tou pravou volbou.

Více