Služby

Ošetření akné pro studenty

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením i tvorba komedonů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří falešené cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření zajistí efektní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou domácí péči.

Více

Microneedling (mikrojehličkování) – řešení omlazení a akné

Microneedling je novou generací mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevnění kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoha estetických problémů na pokožce.

Více

Ošetření na rozšířené póry

Rozšířené póry mohou být strašákem pro řadu lidí. Je velmi těžké se jich zbavit a díky ním je dosažení hladké pokožky téměř nemožné. Firma Medik8 vynalezla prostředky, jak s tímto problémem bojovat

Více

Radiofrekvenční ošetření (Lifting)

Radiofrekvenční lifting je neinvazní technikou, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Více

Kavitace s radiofrekvenčním přístrojem (formování postavy neinvazivním způsobem)

Radiofrekvenční přístroj představuje moderní generaci radiofrekvenčního systému pro odstranění tukových vrstev, redukce celulitidy, vypnutí a zpevnění Vaší pokožky k tvarování problematických partií.

Více

Expresní ošetření galvanickou žehličkou

Nemáte čas na klasické ošetření a přesto by jste ráda své pleti dopřála luxus? Právě pro Vás je ideální 30 minutové ošetření galvanickou žehličkou, při které stihneme Váš obličej vyčistit, hydratovat i omladit.

Více

Depilace teplým voskem

Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná depilační metoda, která je používá u délky chloupku 5-8 mm. Tato metoda se není vhodná na intimní partie ani na podapaží.

Více

Omlazení přístrojem Thermage – biopolar a unilarge

Multifunkční přístroj Thermage je zcela nový přístroj pro ošetření Biopolární radiofrekvencí, účinný na dokonalé ošetření, lifting, léčbu jizev, celulitidy, dokonce i žilek a kuperózy.

Více
Čištění pleti ultrazvukem

Čištění pleti ultrazvukem

Dnes máme naštěstí možnost ošetřovat pleť již od mládí a předcházet tak celé řadě problémů. Pravidelné hloubkové čištění pleti je mnohem důležitější pro stresovanou pleť v městském ovzduší. Šetrnou a přitom nesmírně intenzivní metodu představuje hloubkové čištění pleti ultrazvukem.

Více
Galvanoterapie a jonoforéza

Akne STOP program

Obličejová terapie za pomocí Galvanoterapie je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků.
Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírní tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku, zprůchodní zanesené póry, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť například po akné. Vyhlazení vrásek trvá jen pár minut a výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

Více