Služby

Ošetření akné pro studenty

Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Výrazným znamením i tvorba komedonů. Jsou tvořeny kožním mazem a keratinem. Póry se ucpávají a dostávají nevábný vzhled. Dochází ke zvýšené produkci mazu, tvoří falešené cysty, které mají na vrcholcích puchýřky. Správné ošetření zajistí efektní léčbu problému, ale pouze ve spojení s následnou domácí péči.

Více

Microneedling (mikrojehličkování) – řešení omlazení a akné

Microneedling je novou generací mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevnění kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoha estetických problémů na pokožce.

Více

Ošetření na rozšířené póry

Rozšířené póry mohou být strašákem pro řadu lidí. Je velmi těžké se jich zbavit a díky ním je dosažení hladké pokožky téměř nemožné. Firma Medik8 vynalezla prostředky, jak s tímto problémem bojovat

Více

Radiofrekvenční ošetření (Lifting)

Radiofrekvenční lifting je neinvazní technikou, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Více

Kavitace s radiofrekvenčním přístrojem (formování postavy neinvazivním způsobem)

Radiofrekvenční přístroj představuje moderní generaci radiofrekvenčního systému pro odstranění tukových vrstev, redukce celulitidy, vypnutí a zpevnění Vaší pokožky k tvarování problematických partií.

Více

Expresní ošetření galvanickou žehličkou

Nemáte čas na klasické ošetření a přesto by jste ráda své pleti dopřála luxus? Právě pro Vás je ideální 30 minutové ošetření galvanickou žehličkou, při které stihneme Váš obličej vyčistit, hydratovat i omladit.

Více

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné. Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a celého oka, oči jsou výraznější a opticky zvětšené, krásně se natočí.

Více

Depilace teplým voskem

Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná depilační metoda, která je používá u délky chloupku 5-8 mm. Tato metoda se není vhodná na intimní partie ani na podapaží.

Více

Omlazení přístrojem Thermage – biopolar a unilarge

Multifunkční přístroj Thermage je zcela nový přístroj pro ošetření Biopolární radiofrekvencí, účinný na dokonalé ošetření, lifting, léčbu jizev, celulitidy, dokonce i žilek a kuperózy.

Více
Čištění pleti ultrazvukem

Čištění pleti ultrazvukem

Dnes máme naštěstí možnost ošetřovat pleť již od mládí a předcházet tak celé řadě problémů. Pravidelné hloubkové čištění pleti je mnohem důležitější pro stresovanou pleť v městském ovzduší. Šetrnou a přitom nesmírně intenzivní metodu představuje hloubkové čištění pleti ultrazvukem.

Více