Ošetření na rozšířené póry

Ošetření na rozšířené póry

Rozšířené póry mohou být strašákem pro řadu lidí. Je velmi těžké se jich zbavit a díky ním je dosažení hladké pokožky téměř nemožné. Firma Medik8 vynalezla prostředky, jak s tímto problémem bojovat. Přišla s novými výrobky, u kterých hlavní složkou je kyselina mandlová a extrat z jetele lučního. Jetel luční je velmi účinná bylina proslulá svou schoností dodávat pokožce rovnováhu, stahovat póry a hlavně regulovat průtok kožního mazu. Kyselina mandlová pomáhá odblokovat ucpané póry a napomůže stáhnout pŕy do původní velikosti.

bez názvu

Průběh ošetření:

  • pokožku očistím peelingem,jemnými částečkami se otevřou póry
  • nanesení enzymu SUPERFACIAL – jedná se o směs osmi aktivních složek, jejichž hlavní složkou je Papain, enzym získaný z papáji, který v zásadě požíráodumřelé  kožní buňky z povrchu a zanechává pleť hladkou, jemnou a zářicí,
  • nanesení čistící masky ACTIVATED CHARCOAL REFINING – maska je obohacena o bambusové dřevěné uhlí získané z trvale udržitelných zdrojů a vytahuje viditelně všechny nečistoty, pleť je po použití bezchybná a póry téměř neviditelné – lze koupit i na domácí použití.

44460251_2147351398821623_1912258305061814272_n

Délka ošetření 90 minut.
Cena 780 Kč